Monday, December 11, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Mozzik publikon foto me vajzën e tij teksa ka shkëmbyer puthje në buzë

Mozzik ka treguar shpesh që ka raporte të ngushta me vajzën e saj, Hanën.

Ka pak kohë prej kur reperi i ka dedikuar asaj edhe një këngë.

“Të dua”, titullohet kënga, ku ka folur për marrëdhënien që ka me të.

E së fundmi ata duket se janë takuar dhe kanë shkëmbyer disa momente bashkë.

I njëjti në imazhin e shpërndarë në ‘InstaStory’ shfaqet duke i dhuruar një puthje në buzë.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss