Wednesday, June 29, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Mozzik publikon imazh me Edi Ramë, e quan strateg të madh e të mençur

Edhe pse fokusin e ka tek muzika, reperi nga Ferizaj asnjëherë nuk ka ngurruar që të merret pak edhe me politikë.

Mozzik shumë herë ka treguar simpatinë që ka për partitë politike dhe figura të ndryshme.

Së fundi, krijuesi i shumë hiteve ka ndarë një imazh me kryeministrin shqiptar Edi Rama.

“Mendimet e pëlqimet për njerëzit në politikë gjithmonë i kemi të llojllojshëm. Por strateg më të madh e të mençur se Edi Rama të paktën gjenerata ime se ka mbërritur: Që thonë do pleq i përpiktë”, ishte mbishkrimi i Gramosit.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.