Wednesday, February 21, 2024
spot_img

Latest Posts

Musliu për grafitet në Veri: Të ngjashme ishin shkruar edhe para sulmit në Banjskë

Sot në katër komunat veriore të Kosovës janë parë grafite “Kur të kthehet ushtria në Kosovë… jeton Brigada e Veriut”.

Pas kësaj ka reaguar njohësi i çështjeve të sigurisë, Agim Musliu.

Musliu përmes rrjetit social Facebook, ka shkruar se grafite të ngjashme janë shkruar edhe para sulmit të 24 shtatorit në Banjskë.

“Gjersa, krejt Evropa dhe SHBA janë këtë vit në zgjedhje, e ndoshta edhe Kosova, Serbia tashmë s’e ka këtë hall, sepse i ka vjedhë zgjedhjet. Putini po siguron mandat jetësor! Perëndimi në gjumë, e Kosova ku?”, ka shkruar Musliu.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss