Monday, February 6, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

“Nasty”, titullohet kënga më e re nga Lil $tar

Lil $tar ka publikuar projektin më të ri të cilin e ka titulluar “Nasty”, një këngë mjaft e bukur e cila pason pas disa projekteve të cilat ai i ka publikuar deri më tani. Kënga është publikuar në rrjetin social Instagram dhe ju mund të dëgjoni dhe vlerësoni punën më të re nga Lil $tar.

https://www.instagram.com/reel/Cn0OE_Eurvv/?igshid=YmMyMTA2M2Y%3D&fbclid=IwAR0vEleox3LnR4HqjlJgBq2D53QLWdFDBARcl01ge5iL52KuYFRFWlLz97o

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss