Thursday, August 11, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Ndërhyrje teknike të EVN-së në bulevardin “Boris Trajkovski” nr.9

Shkup, 30 korrik – Për shkak të ndërhyrjeve tani më të caktuara EVN Maqedoni SHA, njoftoi se sot dhe nesër në periudhën nga ora 7:30 deri në ora 14:00 pa energji elektrike do të jenë një pjesë e bulevardit “Boris Trajlovski” nr.9 në Komunën e Kisela Vodës.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.