Wednesday, February 21, 2024
spot_img

Latest Posts

“Ndërroi jetë papritur” – Roza Lati flet për motrën e ndjerë

Pas spektaklit të mbrëmjes së djeshme (e martë), Gazi ka vendosur që t’i lexojë dorën Roza Latit, ku në një moment ai thotë ‘ka qenë dhe një fëmijë tjetër, ka pas jetën e shkurtër’.

Moderatorja e njohur më pas zbuloi një histori personale, për të cilën nuk kishte folur ndonjëherë.

Prezantuesja u shpreh se para se të lindte ajo, Rita Lati ka lindur një vajzë që ka ndërruar jetë pas një muaji.

https://www.instagram.com/reel/C3CmtPXsJSo/?utm_source=ig_web_copy_link&igsh=MzRlODBiNWFlZA==

E njëjta shton se këtë histori nuk e ka treguar më parë as ajo dhe as nëna e saj.

https://www.instagram.com/reel/C3Cn3T9s4EC/?utm_source=ig_web_copy_link&igsh=MzRlODBiNWFlZA==

“Po motra ime, para se të lindja unë ka lindur një vajzë mami. 40-ditëshe ka ndërruar jetë. Tila ia kishte vënë emrin, Tila Lati”, tha ajo.

Lati shtoi më tej: “Po të jetonte ajo, unë nuk do jetoja. Po të jetonte ajo, unë nuk do të ekzistoja. Mami nuk e ka treguar ndonjëherë këtë histori. Ka qenë tip epidemie, vitet 1987-1988. Nga temperatura e lartë ndërroi jetë papritur”.

Foto: Screenshot/Instagram

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss