Wednesday, May 25, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Ndeshja e parë si titullar me Lille, Zhegrova bën asistim

Edon Zhegrova ka vazhduar me paraqitje të mira në elitën e futbollit francez Ligue 1.

Sulmuesi kosovar e ka nisur për herë të parë ndeshjen nga minuta e parë me fanellën e Lille që prej transferimit në janar nga Baselit.

Zhegrova ka asistuar në pjesën e parë, në ndeshjen mes Lille dhe Lens e cila pas 45 minutave po i takon skuadrës mysafire 1-2.

Prishtinasi asistoi për mrekulli në minutën e 45+1 për Xeka i cili shënoi për 1-2.

Në pjesën e parë Zhegrova ishte futbollisti më i dalluar te Lille, duke rrezikuar disa herë portën e mysafirëve. 

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.