Thursday, May 26, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Në ditëlindjen e 36-të, Vesa Luma pozon provokuese nga shtrati

Këngëtarja e njohur shqiptare, Vesa Luma, feston ditën e sotme (e enjte) ditëlindjen.

E lindur më 12 maj të vitit 1985, krijuesja e një sërë hitesh ka mbushur plot 36 vite jetë.

Me rastin e përvjetorit të lindjes, biondja ka shpërndarë një fotografi provokuese nga shtrati duke vënë në pah linjat trupore në një veshje nate transparente.

https://www.instagram.com/p/CdciS5fJ2Rb/

“Autori ka dashur të thotë që jam 36 vjeçe sot”, ka shkruar ajo sipër këtij postimi.

Të shumta kanë qenë urimet që mori në hapësirën për komente nga miqtë e ndjekësit.

Vesa Luma (Foto: Instagram)

Vesa përndryshe është në skenë prej shumë vitesh dhe deri më tani ka realizuar këngë e bashkëpunime të shumta.

Ajo që një kohë është zhvendosur në Zelandë të Re bashkë me bashkëshortin e saj, Big Bastën dhe djalin e tyre të vetëm, Lianin.

https://www.instagram.com/p/CdBCNSAJQ8z/

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.