Friday, August 19, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Në Gostivar është goditur vetura e policisë me dy policë – dy vajza janë lënduar rëndë

Më datë 10.07.2022 në ora 04.20 në kryqëzimin e rrugës “Sedek Kostoski” dhe rrugës “B.Bllajeski” në Gostivar, ka ndodhur një aksident trafiku në mes të automjetit të udhëtarëve “Skoda Yeti”, në pronësi të MPB-së, në të cilin dy zyrtarë policor dhe automjeti i pasagjerëve “Pasat”, me targa të Gostivarit, i drejtuar nga BL (21) nga Gostivari, në të cilin pasagjerë ishin M.K.(21) dhe M.D.(21), të dy nga Gostivari.

Në aksident M.K. dhe M.D. ka pësuar lëndime të rënda trupore, kurse tre pjesëmarrësit e tjerë me lëndime trupore, të konstatuara në Qendrën Emergjente të Gostivarit.

Është njoftuar Prokurori Publik dhe Departamenti i Kontrollit të Brendshëm, Hetimeve Penale dhe Standardeve Profesionale, ndërsa një ekip nga Stacioni Policor Gostivar ka kryer kontroll.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.