Monday, February 26, 2024
spot_img

Latest Posts

Në Hong Kong mbërrin Viti i Ri 2023

Viti i Ri 2023 mbërriti edhe në Hong Kong.

Një spektakël fishekzjarrësh ka pushtuar qiellin në vendin e katërt në radhë që priti 2023-shin.

Siç raporton BBC, Viti i Ri 2023 ka mbërritur edhe në Kuala Lumpur, Manila, Shangai, Singapor, Pekin, Hong Kong, Taipei dhe Perth

Ngjyrat e para u panë në Zelandën e Re.

Më pas Australia festoi hyrjen e vitit të ri dhe në radhë ishte Japonia.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss