Sunday, August 14, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Në kufirin në Tabanoc pritet rreth një orë

Shkup, 13 korrik – Rreth një orë pritet për hyrje në vend në vendkalimin kufitar Tabanoc. Arsyeja, siç informoi Lidhja Automote e Maqedonisë, është frekuenca e rritur e automjeteve.

Në vendkalimet e tjera kufitare, nga ana e Maqedonisë së Veriut nuk vërehen pritje më të gjata për hyrje dhe dalje nga shteti.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.