Wednesday, May 25, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Në mes të gjoksit, Dafina Zeqiri realizon tatuazhin e ri dedikuar ekipit “Moneyz Music”

Këngëtarja e njohur e skenës shqiptare, Dafina Zeqiri, tashmë ka treguar se është e apasionuar pas tatuazheve.

Ajo numëron disa të tillë në pjesë të ndryshme të trupit dhe një të fundit e ka bërë më të veçantë.

Bëhet fjalë për një tatuazh të realizuar në pjesën e gjoksit, të cilin ia ka dedikuar ekipit të saj – Moneyz Music.

Dafina Zeqiri (Foto: Instagram)

Krijuesja e hitit “Mos shko” ka bërë një M të madhe teksa në postimin në InstaStory shtoi: “Për ekipin Moneyz Music”.

Ajo është pjesë e labelit të lartpërmendur që një kohë të gjatë së bashku me një sërë yjesh të tjerë përfshirë edhe të dashurin e saj, DJ Geek.

Dafina Zeqiri (Foto: Instagram)

Dafina gjithashtu ka bërë hite të mëdha e bashkëpunime të ndryshme në vulën e Moneyz.

33-vjeçarja tani ka nisur përgatitjet e verës që do të lansohen ditëve në vijim. 

https://www.instagram.com/p/CclPFWGolvA/

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.