Friday, August 19, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Në “Tabanoc” pritet një orë, në “Bogorodicë” 30 minuta

Shkup, 25 korrik – Intensiteti i komunikacionit në drejtimet rrugore jashtë mjediseve urbane [është rritur. Në VK Tabanoc për hyrje në shtet pritet rreth një orë, përderisa në VK Bogorodicë për dalje nga shteti rreth 30 minuta.

Në vendkalimet e tjera kufitare, nga ana e vendit tonë, nuk ka pritje më të gjata për hyrje dhe dalje nga shteti, kumtoi LAMM.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.