Friday, August 19, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Në vendkalimin kufitar Tabanoc pritet më rreth një orë

Shkup, 28 Korrik – Lidhja Auto Moto e Maqedonisë (LAMM) njofton se në vendkalimin kufitar Tabanoc për hyrje në vendin tonë pritet nga 40 deri në 60 minuta. Ndërkohë në vendkalimet tjera nuk ka pritje më të gjata se sa kryerja e formaliteteve doganore.

Nga LAMM gjithashtu njoftojnë se trafiku në mbarë vendin po zhvillohet pa pengesa, megjithatë rekomandojnë vozitje të kujdesshme dhe respektim të rregullave të komunikacionit.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.