Saturday, June 25, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Nesër pa energji elektrike disa pjesë të Karposhit dhe Sonjes së Epërme

Shkup, 5 qershor – QRMK njofton se nesër në mëngjes nuk do të kenë energji elektrike disa pjesë të Karposhit dhe fshatit Sonje e Epërme.

Ndërprerjet do të jenë nga ora 09.00 deri në orën 13.00 në rrugën “Helsinki” nr. 51 deri në nr. 65 në Komunën e Karposhit, si dhe nga ora 09:00 deri në 13:00 në vendin e quajtur Majstorec në Sonje të Epërme.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.