Friday, August 19, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Neto i Barcelonës afër marrëveshjes me Bournemouth

Barcelona është duke kërkuar një skuadër për portierin Neto.

Neto është në mesin e lojtarëve për t’u larguar nga Barcelona, me skuadrën që kërkon të lirojë hapësira në strukturën e pagave.

‘Telegraph’ shkruan se Bournemouth po punon për nënshkrimin e Neto.

Skuadra angleze dëshiron të përforcojë skuadrën për sezonin e ri, duke shtuar një portier.

Negociatat janë në fazë të avancuar mes dy klubeve dhe marrëveshja mund të finalizohet para vikendit.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.