Thursday, November 30, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Neymar është bërë baba për herë të dytë

Neymar dhe Bruna Biancardi janë bërë prindër të një vajze. Ikona e futbollit brazilian tashmë është bërë baba për herë të dytë. Ata kanë zbuluar se të voglën e quajtën ‘Mavie’. 

Mavie ka lindur në Brazil pasi më parë ish-lojtari i PSG-së fluturoi 7,073 milje për t’u ribashkuar me të dashurën e tij. Ndërsa Neymar është edhe baba i një djali, Biancardi nis një kapitull të ri në prindërim.

Futbollisti ka një djalë 12-vjeçar, Davi Lucca, me Carolina Dantas.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss