Wednesday, February 21, 2024
spot_img

Latest Posts

Nikolla nis seancën parlamentare, Garda nuk lejon as deputetët e papërjashtuar të futen në sallë

Nikolla ka nisur seancën parlamentare, Garda nuk lejon deputetët e opozitës të futen në sallë.

Jo vetëm të përjashtuarit, deputetët e opozitës nuk hyjnë dot në Kuvend.

“Leskaj, Korreshi, Bardhi, Koliqi, Vasili dhe deputetët të tjerë që nuk janë të përjashtuar nuk po lejohen të futen brenda” tha Dash Sula, po ashtu i papërjashtuar nga senaca pelanre.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss