Monday, September 26, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Nis punën Komisioni Ekzekutiv për Shëndetësi

Komisioni Ekzekutiv për Shëndetësi, ka mbajtur mbledhjen e parë pas formimit nga ana e Qeverisë së Kosovës, raporton Ekonomia Online.

Këtë Komision, e udhëheq kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ndërsa anëtarë janë ministra të kabinetit qeveritarë dhe përfaqësues nga institucionet shëndetësore.

Ky Komision, u kritikua nga opozita, me ç’rast e konsideruan si “ministri nën hije”.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.