Sunday, December 4, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Një 12 vjeçare dyshohet se është dhunuar seksualisht në Ferizaj

Një vajzë e mitur, e moshës 12-vjeçare dyshohet se është dhunuar seksualisht në Ferizaj.Lidhur me këtë rast, një person i dyshuar është arrestuar.

Fillimisht, nëna e viktimës kishte raportuar në Policinë e Kosovës se vajza e saj e mitur kishte dal nga shtëpia.

Ajo kishte thënë se nuk e dinte vendndodhjen e vajzës së saj.Ngjarja raportohet të ketë ndodhur dje, 21 nëntor 2022, rreth orës 01:00 të mëngjesit.I dyshuri për dhunimin e 12-vjeçarës është i moshës së rritur.

Lidhur me këtë rast, një person i dyshuar është arrestuar. KALLXO.com mëson se mosha e të arrestuarit është 19-vjeç.Sipas raportit 24 orësh policor, njësitet e Policisë kanë arritur ta gjejnë të miturën dhe më pas është bërë edhe arrestimi i të dyshuarit.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.