Friday, August 19, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Një fëmijë plagoset në një darsëm në Tetovë

Më 16 korrik 2022 në orën 2 e 10 minuta pas mesnate u paraqit Z.Z (31) nga Shkupi për shka dyshimit se mbrëmjen e 15 korrikut rreth orës 20 në një aheng familjar në Tetovë, ka gjaujtur me armë.

Pas kësaj, plumbi ka lënduar një të mitur, i cili ka marrë pjesë në aheng dhe të njejtit i është dhënë ndihmë mjeksore. Policia merr masa për zbardhjen e plotë të rastit.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.