Thursday, September 21, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Një mariaçi i vërtetë! Arbër Çepani habit të gjithë me pasadoble: Ia dedikoj prindërve që janë dashuruar në Meksikë

Javën e kaluar e pa veten në zonën e rrezikut. Këtë javë, Arbër Çepani me performacën e tij në skenë e bëri të qartë që ishte përpjekur për të marrë më shumë pikë nga juria.

Ai u soll si në mariaçi i vërtetë me pasodoblen që kërceu bashkë me partneren, Erisën. Përveç hapave dhe lëvizjeve, juria komentoi pozitivisht mimikën e Arbrit, që qëndroi në rol deri në fund.

Kërcimin, Arbri ia dedikoi prindërve që janë njohur dhe dashuruar në Meksikë.

Nëntë yje performuan sot në skenën e “Dancing Ëith the Stars”, por në fund të mbrëmjes njëri prej tyre do të largohet…

Juria ka në dorë 50% të pikëve për t’i dhënë kartonin e kuq njërit prej tyre, 50% tjetër është në dorën tuaj. Ju mund ta shpëtoni çiftin e preferuar nga eliminimi, duke votuar.

Nëse Arbri dhe Erisa janë të preferuarit tuaj, votojini me kodin VIP4.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss