Wednesday, February 21, 2024
spot_img

Latest Posts

Një vit nga dasma e Luizit dhe Kiarës në Big Brother – momenti magjik i puthjes që mori vëmendjen e të gjithëve

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito kanë qenë ndër personazhet më të përfolur të vitit të kaluar në Big Brother VIP Albania.

Ata bënë bujë të madhe, ndonëse krijuan një histori të bukur dashurie, brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Të njëjtit gjegjësisht me 1 shkurt të vitit 2023 organizuan një dasmë në shtëpi, ku edhe artisti shkodran rrëmbeu puthjen e parë nga moderatorja.

Foto: Screenshot/Instagram

Ky moment magjik mori vëmendje të madhe dhe u komentua gjithandej nëpër rrjete sociale.

Meqë ka kaluar një vit, çifti rikujtoi këtë datë me postime në llogaritë e tyre personale.

Foto: Screenshot/Instagram

“Trend prej një viti. Faleminderit Ejllat që kurrë nuk u dorëzuat. Ju duam”, tha Tito.

“Për shumë vjet 1 shkurtin”, tha në anën tjetër fituesi i edicionit të dytë të BBVA.

Foto: Screenshot/Instagram

Dyshja tani janë në pritje edhe të një vajze së bashku. 

Foto: Screenshot/Instagram

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss