Saturday, June 25, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Noizy dedikim në mes të koncertit për Loredanën

Noizy dhe Loredana së fundi kanë sjellë projektin e tyre më të ri “Heart Attack”.

Ata janë duke shijuar suksesin e jashtëzakonshëm të këtij bashkëpunimi.

Por përtej kësaj ata nuk kanë kursyer dedikimet e tyre në rrjete sociale.

Së fundi një dedikim drejt Loredanës, Noizy e ka bërë në mes të një koncerti.

Në ‘TikTok’ po qarkullon një video ku Noizy është duke performuar në koncert këngën “Alkool” me Ylli Limanin ku edhe bën dedikimin.

“Kam provu me të harru, s’ka ndihmu as Loredana” dhe drejton gishtin nga ajo që po e ndjek live dhe brohoret kur dëgjon emrin e saj.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.