Sunday, August 14, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Noizy lanson këngën e re, pjesë e klipit edhe Loredana

Sot reperi i njohur shqiptar Noizy, ka lansuar projektin e ri muzikor.
‘Benzi i ri’ titullohet projekti më i ri i këngëtarit.

Kjo këngë është kompletuar edhe në aspektin vizual ku pjesë e klipit është edhe reperja Loredana Zefi.

Loredana para pak kohësh solli bashkëpunimin me reperin të cilin e titulluan ‘Heart attack’ dhe u pëlqye nga publiku.

https://youtu.be/Kbi68PaNkIA

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.