Wednesday, September 27, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Oscar Isaac shijon ditën me diell, shihet duke vrapuar në park pa këmishë

Oscar Isaac, 44-vjeçar, është parë duke vrapuar pa këmishë në parkun e New York City, përderisa shijonte motin e ngrohtë të vjeshtës me gruan e tij, Elvira Lind.

Fituesi i “Golden Globe Oscar”, Isaac përfitoi nga moti jashtëzakonisht i ngrohtë i vjeshtës të dielën në New York, duke vrapuar pa këmishë në një fushë futbolli në një park.

44-vjeçari i lindur në Guatemala, i rritur në Miami, flokët lidhur dhe me mjekrën e dendur, u shfaq në formë, teksa ishte i veshur me asgjë më shumë se vetëm pantallona të shkurtra kadifeje, ngjyrë kafe dhe atlete, shkruan DailyMail.

Oscarit iu bashkua në park gruaja e tij prej gjashtë vjetësh, regjisorja e nominuar për “Oscar”, Elvira Lind, duke shfaqur tatuazhet e saj me një bluzë të zezë dhe xhinse blu të përvjelura.

Foto: Screenshot/DailyMail

Isaac dhe 41-vjeçarja daneze jetojnë në Williamsburg të Brooklyn, së bashku me djalin e tyre gjashtëvjeçar Eugene dhe djalin tjetër gati katër vjeç, Mads.

Aktori i “The Spider-Man: Across the Spider-Verse” dhe Elvira nuk janë një çift i zakonshëm i martuar pasi ata themeluan së bashku kompaninë e tyre të prodhimit, Mad Gene Media, në vitin 2019.

Foto: Screenshot/DailyMail

E ardhmja e Oscarit duke luajtur Marc Spectorin, në serinë e njohur nga kritikët “Moon Knight”, mund t’i ketë ardhur një fund i parakohshëm.

Të premten e kaluar, “Discussing Film” postoi në Twitter se seria e re e “Marvel Comics Vengeance of the Moon Knight” nga shkrimtari Jed MacKay dhe artisti Alessandro Cappuccio përmban një zëvendësim krejt të ri pas vdekjes së Marc Spectorit.

Isaac do të ripërsërit rolin e tij zëdhënës si Miguel O’Hara në filmin “Spider-Man: Beyond the Spider-Verse”, por aktorët nuk ishin në gjendje të përfundonin regjistrimin e dialogut për shkak të sulmeve të vazhdueshme WGA/SAG-AFTRA – sipas Variety.

Sony Pictures nuk ka zbuluar ende një datë të re hapjeje për filmin e shumëpritur të animuar pasi vonoi daljen origjinale më 29 mars 2024.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss