Saturday, December 3, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Osimhen në radarin e United

Sulmuesi i Napoli, Victor Osimhen dëshira e Manchester United.

Sipas raportimeve në Angli, United është në kërkim të një sulmuesi për sezonin e ardhshëm dhe listën e kryeson Victor Osimhen.

Sulmuesi i Napolit po kalon në një sezon të mrekullueshëm me skuadrën e tij, duke qenë një nga golashënuesit më të mirë në Evropë.

Kjo ka bërë që ekipet e mëdha evropiane të shkojnë pas tij.

‘Napolitanët’ nuk duan ta shesin lojtarin, por mbetet të shihet nëse do arrijnë të bindin nigerianin.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.