Wednesday, September 27, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Osmani ka shprehur ngushëllime deri te familjet e viktimave nga tërmeti në Marok

Shkup, 9 shtator – Ministri i Punëve të Jashtme, Bujar Osmani sot në profilin e tij në X ish-Tuiter ka shprehur ngushëllime deri te familjet e vktimave nga tërmeti në Marok.

Ai shprehu edhe dëshirë për rikuperim të shpejtë të të lënduarve.

“Jemi të shokuar nga tërmeti katastrofik në Marok mbrëmë me qindra viktima. Ngushëllime të siqnerta deri te familjet e viktimave dhe dëshirë për shërbim të shpejtë të të lënduarve”, theksoi Osmani në platformën X.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss