Friday, September 30, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Osmani takohet me Gjukanoviqin, bisedojnë për ruajtjen e stabilitetit në rajon

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, është takuar me homologun e saj malazez, Milo Gjukanoviq, në samitin që po mbahet në Brdo të Sllovenisë.

Gjukanoviq ka thënë se Mali i Zi dhe Kosova janë në ruajtjen e stabilitetit dhe perspektivës evropiane të rajonit.

“Mali i Zi dhe Kosova janë të vendosur në parimet e ruajtjes së stabilitetit dhe perspektivës evropiane të rajonit”, ka thënë Gjukanoviq.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.