Monday, October 2, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Pa rrymë nesër një pjesë e Sarajit dhe Gjorçe Petrovit

Shkup, 10 gusht – Pa energji elektrike nesër nga ora 8 deri në orën 15 do të jenë fshatrat Svillare e epërme dhe Svillare e poshtme në Komunën e Sarajit, njoftoi Qendra rajonale për menaxhim me kriza.

Në periudhën nga ora 9 deri në orën 14:30 pa energji elektirke do të jenë shfrytëzuesit e rrethinës në rrugën “Ibe Palikuqa nr.9” në Komunën e Gjorçe Petrovit.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss