Thursday, November 30, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Pak ditë pas sulmit verbal nga një grua – Sam Smith fotografohet rrugëve të New Yorkut

Sam Smith u shfaq tërësisht në të zeza gjatë një daljeje në New York të martën.

Artisti – i cili thuhet se po takohej me Christian Cowan – mbuloi sytë me syze të mëdha në formë katrore.

Këngëtari i “Unholy”, 30-vjeç, dukej me stil me një pallto të zezë të gjatë me pantallona të shkurtra.

Sam Smith (Foto: Backgrid)

Fituesi i çmimeve “Grammy” po mbante në njërën dorë një kafe dhe në dorën tjetër telefonin e tij.

Kantautori i suksesshëm mes tjerash dukjen e kombinoi me një palë atlete të zeza dhe çorape të bardha.

Sam Smith (Foto: Backgrid)

Ylli, me prejardhje nga Londra, dukej se ishte në gjendje të mirë shpirtërore teksa buzëqeshte herë pas here.

Dalja dhe postimet e reja të Sam vijnë pas paraqitjes së tij në ceremoninë e “Grammy Awards”.

Sam Smith (Foto: Backgrid)

I njëjti mori vëmendje të madhe për shkak të veshjes lëkure në formë të çuditshme.

Kjo nuk është hera e parë që ai vjedh shfaqjen dhe që komentohet vazhdimisht në tabloidet ndërkombëtare. 

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss