Thursday, May 26, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Paris Saint-Germain prezanton sponsorin e ri në fanellë, mungon Mbappe

Paris Saint-Germain ka konfirmuar rritjen e marrëveshjes me kompaninë GOAT, duke prezantuar disa fanella me logon e tyre, ku pjesë e prezantimin nuk ishte vetëm ylli francez, Kylian Mbappe, duke shtuar edhe më shumë zërat rreth një largimi në verë.

Klubi francez ka vazhduar inovacionet dhe tashmë ka konfirmuar marrëveshjen me kompaninë e njohur GOAT.

“PSG dhe GOAT, platforma globale e stilit të jetesës njofton një partneritet të madh global shumëvjeçar që do të shohë GOAT të bëhet partneri i ri zyrtar i klubit nga sezoni i ardhshëm, me bashkëpunimet e ardhshme avangarde”, thuhet në njoftim.

Pjesë e prezantimit të fanellave me sponsorin e ri ishin yje si Lionel Messi, Neymar. Marco Verratti, Prensel Kimpembe dhe Achraf Hakimi.

Megjithatë, ajo që u vë re ishte mungesa e yllit francez, Kylian Mbappe, i cili është në muajt e fundit të kontratës dhe një largim i tij nga PSG tashmë duket edhe më i mundur.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.