Thursday, August 11, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Pas 2 javësh arratisje, kapet më në fund i riu shqiptar në Gjermani

Është arrestuar 23-vjeçari shqiptar Fisnik Hoxha i cili qëlloi për vdekje shtetasin turk Mustafa A, 31-vjeç.

Kujtojmë se ngjarja ndodhu në lagjen Gaarden të Kiel, Gjermani.

Ndërkohë si pasojë e plagëve të marra 31-vjeçari humbi jetën në spital. I riu shqiptar është arrestuar pas thuajse dy javësh.

Sipas policisë së Kielit dhe prokurorisë, 23-vjeçari u arrestua nga njësitë speciale në Gelsenkirchen pasditen e sotme.

23-vjeçari nuk ka bërë rezistencë gjatë arrestimit, ndërsa pritet që të dërgohet para gjykatës.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.