Tuesday, November 29, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Pas Thethit, bie dëbora e parë në Kukës

Bie bora e parë në Kukës. Teksa vendi ynë po përballet këto dy ditë me reshje shiu dhe ulje temperaturash, në qytetin verior ka rënë dhe borë.

Flokët e dëborës kanë zbardhur majën e malit të Gjallicës.

Reshjet e dendura të shiut kanë shkaktuar më shumë problematika në qarqet Shkodër dhe Lezhë. Ndërkohë, borë ka rënë në zonën e Thethit.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.