Thursday, September 21, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Pas tradhëtisë ndaj Shakirës, Pique nuk mund t’i qëndrojë besnik as Clara Chia

Emri i Gerard Piques nuk pushon së u përmenduri në shtypin e huaj, si me problemet që shkëmbehen së fundmi me ish-partneren e tij, Shakira, ashtu edhe me lidhjen e re Clara Chia .

Pak kohë më parë, një video ku luante ish-futbollisti shfaqte Chian-n teksa endej nëpër shtëpinë që ai ndante me Shakirën kur ishin ende çift, duke e tradhëtuar Shakirën me partneren e tij aktuale.

Por sipas disa raportimeve të fundit Pique është duke tradhëtuar Clara Chia.

Paparazzi, i cili fotografoi Shakira dhe Pique gjatë lidhjes së tyre 12-vjeçare, hyri në Instagram për të vënë në dyshim përkushtimin e Pique ndaj Kia.

I njëjti paparac postoi një foto të një të reje në Instagram dhe shkruante: “A e njeh, Gerard? Atëherë mos u habisni që Shakira ju ka vënë syrin .”

E reja quhet Julia Puig Gali dhe sipas profilit të saj në rrjetet sociale, ajo është nga Barcelona dhe ka përfunduar masterin për të Drejtën Penale Ekonomike.

Julia Puig Gali është gruaja me të cilën ish-futbollisti përflitet se ka tradhtuar partneren e tij të re, Clara Chia.

Sipas Marca-s spanjolle, Pique dhe Clara nuk po kalojnë fazën më të mirë të marrëdhënies së tyre. Me rastin e këngës së re të Shakirës që në mënyrë indirekte sulmon ish-partnerit si dhe Chia-n, mediat e huaja raportojnë se e reja është distancuar nga Pique, pasi kënga i ka shkaktuar shqetësim emocional.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss