Friday, August 19, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Paulo Dybala është bindur ti thotë “po” AsRoma-s .

Ka përfunduar takimi mes Pintos dhe agjentit të Dybala. Roma i ka paraqitur edhe zyrtarisht oferten e saj duke i ofruar argjentinasit page prej 4.5 milion euro ne vit + bonuset ne baze te paraqitjeve dhe golave te shenuar.

Topi kalon në anën e futbollistit që t’i japë një përgjigje definitive skuadrës së Mourinhos.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.