Monday, February 6, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Policët që qëndruan të bllokuar në Jarinjë kthehen sot, familjarët mblidhen pranë kampit “Belvedere”

Familjarët e policëve të Kosovës të cilët kanë qëndruar 19 ditë të bllokuar në pikën kufitare në Jarinjë, pas vendosjes së barrikadave nga serbët janë mbledhur para kampit “Belvedere” në Mitrovicë.

Ata po presin familjarët që qëndruan të bllokuar për gati tri javë.

Burime bëjnë të ditur se sot pas heqjes së barrikadave do të bëhet ndërrimi i tyre.

Barrikadat dje dhe sot u hoqën nga vet serbët.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss