Wednesday, February 21, 2024
spot_img

Latest Posts

Policia e Shtetit njofton konferencën e rëndësishme për shtyp

Policia e Shtetit ka njoftuar një konferencë për shtyp në orën 11:00.

Sipas njoftimit, Drejtori i Përgjithshëm i Policisë, Muhamet Rrumbullaku do të bëjë publike rezultatet e dy operacioneve të rëndësishme të zvilluara gjatë orëve të fundit.

Nuk dihet ende se për çfarë operacionesh bëhet fjalë.

Kujtojmë që disa ditë më parë, në kuadër të operacionit “Tempulli 2”, u goditën 7 grupe kriminale në qytetet e vendit dhe u arrestuar 273 persona.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss