Saturday, June 25, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Policia me aksion anti-drogë si në ”filma” , arrestohet 19-vjeçari

Kavadar, 18 Qershor – Gjatë ditës së djeshme në pikë pagesën “Sopot” në autostradën “Miqësia” është arrestuar një 19-vjeçar nga Kavadari. Policia tek vetura “Polo” e të riu me iniciale D.G. ka gjetur 100 gram kokainë dhe para.

“Gjithashtu, gjatë kontrollit në shtëpinë e tij në Kavadar, të kryer me urdhër të gjykatës, janë gjetur para në prerje dhe valuta të ndryshme që dyshohet se kanë origjinën nga vepra penale. Ai është ndaluar në stacion të policisë dhe pas dokumentimit të plotë të rastit ndaj tij do të ngrihet kallëzim nga neni 215 i Kodit Penal”, thonë nga MPB.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.