Monday, February 6, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Policia në Shkup gjobitë shoferët pa patentshofer dhe në gjendje të dehur

Shkup, 20 janar – MPB gjatë ditës së djeshme në territorin e Shkupit ka shqiptuar gjithsej 68 gjoba, mes të cilave për ngasje të shpejtë, për ngasje pa patentshofer si dhe për ngasje në gjendje të dehur, informon Zhurnal.

Kontrollet do të vazhdojnë edhe ditëve në vijim. Andaj MPB apelon që qytetarët të respektojnë shenjat e komunikacionit./Zhurnal.mk

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss