Sunday, August 14, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Posta e Kosovës promovon Pullën Postare me figurën e Dua Lipës

Artistja shqiptare me famë ndërkombëtare Dua Lipa këto ditë është duke qëndruar në Kosovë.

Përveç se artistja përformoi në festivalin ‘Sunny Hill” ajo nesër do të nderohet nga Posta e Kosovës,pasi që do të promovohet pulla postare Dua Lipa.

Këtë e ka bërë të ditur shefi i Administratës dhe Protokollit dhe kryesuesi i komisionit për aprovimin e pullave postare, Kamber Demaku.

Në këtë ceremoni pjesëmarrëse do jetë vetë Dua dhe babai i saj Dukagjin Lipa.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.