Friday, August 19, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Pritja në kufirin e Tabanoces dhe Bogorodicës gjatë ditë së sotme

Shkup, 5 Gusht – Intensiteti i qarkullimit në rrugët jashtë qendrave të qyteteve është rritur mëngjesin e sotëm.

Në kufirin në Tabanoc, koha e pritjes për hyrje në vend është rreth 40 minuta ndërsa në Bogorodic pritja për dalje është nga 15 deri në 30 minuta.

Në vendkalimet tjera kufitare, nga ana e Maqedonisë, nuk ka më ndalime për hyrje dhe dalje nga vendi.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.