Wednesday, October 5, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Prizren, gjendet një granat dore

Dje rreth orës 09:00 në Prizren një person ka raportuar se ka hasur në një mjet të dyshuar shpërthyes granatë dore. Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësiti për deminim i FSK-së dhe kanë bërë tërheqjen e mjetit pa ndonjë incident, njofton Policia.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.