Saturday, June 25, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Publikohet bashkëpunimi në mes Noizyt dhe Yll Limanit

Sot dy artistët shqiptarë Yll Limani dhe Noizy kanë lansuar projektin e ri muzikor.

Kënga titullohet “Alkool” dhe për tekstin e këngës janë kujdesur të dy artistët.

Kënga është kompletuar edhe nga ana vizuale ku për këtë është angazhuar produksioni muzikor Entermedia.

Ky projekt muzikor gjendet në kanalin zyrtar të Youtubes.

Ndryshe të dy artistët janë duke shijuar sukseset e projekteve individuale. 

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.