Wednesday, June 29, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Pushuesit kthehen në shtëpi, trafik i rënduar në disa akse të Lezhës

Gjatë orëve të pasdites disa akse rrugore në Lezhë janë rënduar nga trafiku.

Pushues të shumtë që kanë frekuentuar këtë të diel Shëngjinin duke sjellë që disa akse të bllokohen nga trafiku.

Akset e bllokuara janë Lezhë-Shëngjin , dalja për nga bregdeti i Shëngjinit, dalja nga qyteti i Lezhës deri në autostradën Lezhë-Milot dhe aksi rrugor Lezhë-Shkodër.

Këto akse rrugore mbeten gjithmonë problematike, sidomos gjatë sezonit veror.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.