Wednesday, February 21, 2024
spot_img

Latest Posts

Qoku: A kanë nevojë shqiptarët e Maqedonisë së Veriut për ndryshim? Arben Taravari u përgjigj: PO

Shkup, 4 shkurt – “Reagimet e qytetarëve tregojnë se sa i drejtë është vendimi i kryetarit të ASH-së Arben Taravari”, shkruan Qoku në facebook profilin e tij.

Sipas tij, “Vendimi i Arbenit na dëshmon që interesi publik ende mund të triumfojë mbi atë privat. Ai na tregoi se politika shqiptare përmban vlerat të larta morale dhe mund t’i rezistojë tundimit të forcave të errëta. Shpirtrat opozitarë sot liristh mund të ndihen krenarë dhe të përfaqësuar.”.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss