Tuesday, January 31, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Qytetarit i bie të fiktë në mes të rrugës, dëshmitarët: Ambulanca vonoi 1 orë

Një qytetar bie në gjendje të fikti në mes të rrugës në Sarandë.

Kalimtarë të rastësishëm kanë njoftuar ambulancën dhe policinë.

Pozicioni i rënieqs ka qenë mjaft i rrezikshëm pasi në aksin rrugor qarkullojnë mjaft automjete.

Megjithatë personi është parë që ka rënë dhe shoferët kanë shmangur qarkullimin në atë aks rrugor.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss