Thursday, August 11, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Ra në luginë duke vozitur me eskavator, humb jetën personi nga Kumanova

Dje në ora 11.08 është raportuar se në Makedonski Brod, në lokacionin “Dolna ricka”, S.S.(65) nga Kumanova gjatë kryerjes së punëve ndërtimore, gjegjësisht duke drejtuar eskavatorin, ka rënë në luginë dhe ka ndërruar jetë në vendin e ngjarjes.

Nga ana e mjekut është deklaruar vdekja e personit.

Kontroll është kryer nga ekipi inspektues nga Stacioni Policor Makedonski Brod.

Sipas urdhërit të Prokurorit Publik, trupi i pajetë i të ndjerit është dorëzuar për obduksion.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.