Thursday, August 11, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Rafalle mbi xhipin me targa të Shkupit, ka viktima

Makina e blinduar e Ylli Brahimit, 46-vjeçarit të plagosur gjatë atentatit të kësaj të premteje është bërë shoshë nga plumbat. Top Channel ka siguruar pamjet, ndërsa makina me të cilën ai lëvizte është larguar nga vendngjarja.

Klisman Preçi ndërroi jetë këtë të premte pas atentatit, ndërsa Ylli Brahimi është plagosur dhe ndodhet në gjendje të rëndë në spitalin e Traumës në Tiranë. 46 vjeçari ka marrë plumb në gjoks dhe këmbë.

Siç shihet në foto makina e qëlluar është me targa te Shkupit, ndërsa ende nuk dihet pse dy personat e qëlluar kanë lëvizur me targa të tilla.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.