Tuesday, November 29, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Rama kërkon falje për reagimin në Twitter: Kush s’është gënjeshtar nuk bën sikur s’ka gjë

Kryeministri Edi Rama ka kërkuar falje për një publikim të bërë ditën e djeshme për një artikull ku shkruante se, kompania që do të ndërtojë Portin e Durrësit, kishte marrë edhe një projekt në Zagreb.

Ndërsa ky projekt ishte anuluar, kreu i qeverisë ka reaguar sërish dhe ka kërkuar falje për nxitimin.

“Postimi i djeshëm mbi “Manhatanin e Zagrebit”nuk reflekton të vërtetën e ecurisë së mëtejshme të projektit dhe kërkoj ndjesë për nxitimin! Një kontroll i thjeshtë do mjaftonte për të mos gabuar, por kush s’është gënjeshtar as bën sikur s’ka gjë as nuk justifikohet,po kërkon falje!”– shkruan Rama.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.